#1 Removed user 19.03.2011 21:46
CSKA Sofia
1502 Posts

Гледах но не намерих такава тема ... нека тука да пишат всички фенове на отбора и да дискутираме всичко около любимия отбор :)
Смятам че с тази победа днес над Болтън с 1:0 с гола на Бербатов и с равенството на Арсенал срещи Уигън (2:2) вече имаме 5 точки аванс пред артилеристите и мисля че спокойно ще станем шампиони за рекордния 19 път в Англия !!! (party)

#2 Liverpool92 19.03.2011 22:08
Liverpool92
1556 Posts
Since 09.07.2009

Има време:D Арсенал са с мач по-малко,а и наближава директния сблъсък:)

#3 Removed user 19.03.2011 22:18
Cotton candy kickers
830 Posts

предпочитам Арсенал да вземат титлата.А днешната победа над Болтън беше късметлииска8)

#4 Removed user 19.03.2011 22:28
CSKA Sofia
1502 Posts

<blockquote><h3>Kamena Riksa написа:</h3>предпочитам Арсенал да вземат титлата.А днешната победа над Болтън беше късметлииска</blockquote>
Ти не четеш ли че темата е само за фенове на Ман Ютд ... Арсенал скоро няма да земат титла аа колкото до победата неможе да ми кажеш че като бяха с 10 души на терена Болтън нямаха атака и само 1-2 пъти минаха центъра ... така че не ми говори за случайни победи !!! И ако не си фен на Ютд НЕ ПИШИ в темата !!!

#5 Removed user 19.03.2011 22:29
Outt a control
1169 Posts

<blockquote><h3>Kamena Riksa написа:</h3>предпочитам Арсенал да вземат титлата.А днешната победа над Болтън беше късметлииска</blockquote>
Манчестър има НЕВЕРОЯТЕН характер затова печели тези мачове и затова е 1 от НАЙ-ГОЛЕМИТЕ отбори в света :)
И
FC UNACI да те поправя Арсенал не игра с Уигън а с Уест Бромич :)

#6 Removed user 19.03.2011 23:04
Cotton candy kickers
830 Posts

къде пък го видяхте това в правилата,като не си фен на някой си отбор да не пишеш.Ако е по темата имам право(wait)

#7 Removed user 20.03.2011 11:31
Galaxy
456 Posts

Аз съм фен на Ман. още от 5 годишен,но играта им през този сезон не ми харесва.Не съм виждал по-слаба халфова линия от сегашната им.А САФ се опитва да ги закопае.Оставя Бербо резерва при положение че е най-добрия нападател на Острова.Незнам много го уважавам за всичко направено до тук,но през този сезон когато са гости винаги треперя до последно да не ни бият.Това не ми се е случвало никога,беше точно обратното ние биехме накрая.Просто незнам,ако не вземем титлата този сезон мениджъра по-добре да си подаде оставката.

#8 Removed user 20.03.2011 12:27
Outt a control
1169 Posts

<blockquote><h3>Manchester United написа:</h3>Аз съм фен на Ман. още от 5 годишен,но играта им през този сезон не ми харесва.Не съм виждал по-слаба халфова линия от сегашната им.А САФ се опитва да ги закопае.Оставя Бербо резерва при положение че е най-добрия нападател на Острова.Незнам много го уважавам за всичко направено до тук,но през този сезон когато са гости винаги треперя до последно да не ни бият.Това не ми се е случвало никога,беше точно обратното ние биехме накрая.Просто незнам,ако не вземем титлата този сезон мениджъра по-добре да си подаде оставката.</blockquote>
Прав си!
Според мен Манчестър има нужда от 2-3 футболисти КАЧЕСТВЕНИ не като половината им отбор.ЗА Манчестър съм но този сезон са многоо слаби поне това е моето мнение и най-много да станат шампиони този сезон ,но с тази игра Шампионска лига няма да видят :)

#9 Removed user 20.03.2011 13:13
Sharks
527 Posts

<blockquote><h3>Kamena Riksa написа:</h3>предпочитам Арсенал да вземат титлата
Уж беше фен на Тотнъм а предпочиташ най-големия враг да спечели титлата:O

#10 Removed user 20.03.2011 14:17
Cotton candy kickers
830 Posts

И по какво Арсенал са най-големия враг на Тотнъм не ми стана ясно(shake)